היתר בניה

אדריכלות

היתר בניה

הכרות:

הדבר ראשון שעליכם לעשות הוא לקבוע פגישה (פרונטלית או דיגיטלית) כדי שנכיר את הלקוח. מטרתנו לייעץ בצורה היעילה ביותר וזה יהיה אפשרי אך ורק אם נכיר את בעלי הנכס מכוון ,שכל תכנון או עיצוב שנציע הוא פרויקט בפני עצמו המותאם בצורה אישית ללקוח.
דאגנו במשך זמן ארוך להכיר ולקשר בין בעלי מקצוע מנוסים ,מה שנותן לנו אפשרות לתת עבודות שונות במחיר הטוב ביותר ולהתאים פתרונות שונים לתקציבים שונים.

חקירת שטח:

בכל מיני מגרשים בארץ זכויות שונות ובכל מבנה קיים נוצלו זכויות שונות. עלינו לחקור את המגרש כדי לדעת מה מותר לבנות במגרש, מה אמור להיות בנוי לפי היתרים קודמים, האם הבניה הקיימת היא חוקית ומה הן החובות בניה לפי תב"ע (איזה חיפויים נדרשים, שימושים מותרים, גובה מקסימלי של המבנה, כמות קומות וכו').
שלב זה הוא הכרחי כדי להתקדם בתכנון הפרויקט בלי שרשויות שונות יתנגדו לתכניות.

פרוגרמה:

אחרי שהכרנו צריכים להגדיר "פרוגרמה" שזאת רשימה המגדירה מה אתם רוצים בבית או בעסק שלכם, כמו כמות וגודל החדרים, חומרי גמר, סיגנון עיצובי, שימושים לכל חלל ותקציב.
כמובן נייעץ לכם בטכנולוגיות שונות לביצוע עם יתרונות וחסרונות של כל אחת מהן ונציע לכם מספר אפשרויות לניצול החללים לפי צורך שימושכם.

תכנון ראשוני:

בתכנון הראשוני נגבש את הפרוגרמה לתכנון תכניות כמה פעמים שנצטרך עד שנגיע אתכם להסכמה ותהיו מרוצים מהרעיון.
כמובן, אנו מבינים שרוב הקהל שלנו לא מסתדר עם תכניות, וזאת הסיבה שאנו מכינים הדמיות תלת ממידיות באיכות גבוהה כדי שתוכלו לראות את המבנה ואפילו לטייל בתוכו בעזרת תוכנה מיוחדת המאפשרת לנו להדגים בתלת מימד בתוך ההדמיה ולראות איך יראה סיום הבנייה אפילו לפני שמתחילים לבנות.

בקשת היתר בניה:

לאחר בחירתכם בפרוייקט המתאים, נכין תכניות ונבקש אישורים מתאימים לפי בקשת מחלקת הרישוי וההנדסה בעירייה.
בשלב זה נכין את כל התכניות לפי הפרוטוקול עם כל הסעיפים הנדרשים ונתחיל ליצור קשר עם יועצים וגופים ממשלתיים לקבלת אישורים.

הכנת תוכניות עבודה:

עם קבלת היתר בניה מהוועדה נכין תכניות מפורטות ומדויקות יותר, בקנה מידה קטן יותר שיעזרו לכל בעלי המקצוע לבצע את עבודתם בדיוק כמו שדמיינתם. נבצע גם פיקוח עליון עם הגעתנו מספר פעמים לאתר ונהיה זמינים לכל הודעת סטיית ביצוע מעובדי הבנייה, כדי להגיע למקום בהקדם האפשרי ולבצע תיקונים.

אכלוס:

בסיום שלב הבנייה, נארגן את כל האישורים הנדרשים לקבלת אישור האכלוס.
עליכם לארגן חנוכת בית ולהתחיל להנות ממגוריכם החדשים.